درآمد کارواش بخار

با توجه به تقاضای روز افزون مشتریان برای شستشوی ماشینشان با استفاده از بخار مخصوصان بخاطر ویژگی های منحصر بفرد نانو بخار در تمیزکردن داخل و موتور ماشین مقاله ای کوتاه برایتان آماده کرده ایم. امیدواریم مورد قبول و مفید واقع شده باشد.

استفاده از دستگاه کارواش بخار برای شستشوی ماشین روز به روز در حال افزایش است و این استقبال نشان از کارایی خوب این روش و همچنین مهمترین دلیل آن درآمد بالای این شغل می باشد.

درآمد کارواش بخار

در کارواش سنتی یا کارواش آب تنها دستمزدی که کارواش داران دریافت می کنند بابت روشویی خودرو با آب می باشد. در صورتی که با کارواش نانو بخار می توانید علاوه بر شستشوی بدنه خودرو ، داخل شویی انجام دهید و صندلی و سقف خودرو را هم با بخار بشویید که برای این کار دستمزدی جداگانه و چندین برابر روشویی دریافت می گردد. همچنین از بخار خشک برای شستشوی موتور ماشین هم میتوان استفاده کرد و خطر آسیب دیدیگی قسمتهای برقی خودرو با استفاده از تکنولوژی بخار و با استفاده از کارواش بخار ایستیلیک به حداقل رسیده است.

 

قیمت کارواش و تجهیزات آن پایین می باشد و از طرفی درآمد کارواش بخار به دلیل اینکه شغلی خدماتی می باشد، بسیار پردرآمد است و مشکلاتی نظیر سفته و چک نخواهید داشت و درآمد آن بصورت روزانه می باشد و همیشه و در هر جایی باشید مشتریانی برای شغلتان خواهید داشت. خرید کارواش بخار در کنار سایر تجهیزات کارواش برای راه اندازی کارواش  به بالابردن درآمد شما کمک می کند.دستمزدی که در کارواش بخار از مشتریان دریافت میگردد با توجه به شهرهای مختلف کشور متفاوت بوده است و چون شما می توانید صفر شویی انجام دهید یعنی با استفاده از کارواش بخار هم می توانید روشویی و داخل شویی و موتورشویی انجام دهید دستمزد شما بسیار بالا خواهد بود و در حال حاضر در سال ۹۷ در شهرهای کوچک کشور حداقل ۵۰ هزار تومان برای صفرشویی از مشتریان گرفته می شود و هرچقد شهر بزرگتر باشد میزان دستمزد هم به مراتب بالاتر می رود و در شهرهای بزرگ به ازای هر ماشین تا ۲۵۰ هزار تومان هم دستمزد دریافت میگردد.