موتورشویی با بخار

موتورشویی با بخار

موتورشویی با کارواش بخار بهترین روش برای شستشو می باشد موتور قلب تپنده ی هر ماشینی است و نگهداری از موتور خودرو یکی از مهمترین کارهایی است که صاحبان خودرو باید در نظر بگیرند.

موتور ماشین از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است و قسمتهای اصلی موتور همیشه با روغن و چربی ها در ارتباط هستند و قسمتهایی ازموتور ماشین را قسمت سیم کشی برق خودرو را شامل می شود.

موتور ماشین هم مثل سایر قسمتهای ماشین به مرور زمان دچار کثیفی خواهد شد و مخصوصا موتور ماشین به دلیل اینکه با روغن و گریس سروکار دارد معمولا کثیفی های موتور سنگین تر هستند و سخت تر پاک می شوند.

ریسک شستن موتور خودرو با کارواش سنتی آب به دلیل احتمال اختلال در سیستم برقی خودرو و ترک برداشتن سیلندر  بسیار بالاست و عموما افراد خیلی کمی حاضر به شستشوی موتور ماشینشان با کارواش واترجت می باشند.

از طرفی تمیز نگه داشتن موتور خودرو در طول عمر و کیفیت آن تاثیر بسزایی دارد بهمین خاطر معمولا هر چند مدت یکبار صاحبان خودرو به فکر شستشوی آن هستند و از طرفی به دلیل بالا رفتن قیمت انواع ماشین و هزینه ی بالای قسمتهای مختلف موتور خودرو و ترس از خراب شدن موتور ماشین اکثر افراد به سمت شستشوی موتور ماشین با کارواش بخار میروند.

از مزایای کارواش نانو بخار برای شستن موتور خودرو و داخل شویی و صفرشویی با بخار میتوان برای شستشوی موتور ماشین با کارواش بخار استفاده کرد. با استفاده از بخار خشک کارواش بخار ایستیلیک موتور ماشین خیلی کم خیس می شود و احتمال خرابی موتور ماشین با کارواش نانو بخار تقریبا به صفر رسیده است.

با توجه به مزیت های کارواش نانو بخار ایستیلیک ، کارواش داران از دستگاههای این شرکت استقبال خوبی را به عمل آورده اند و شرکت هم متقابلا بصورت رایگان مشاوره در زمینه انتخاب دستگاه را به مشتریان خود میدهد.

حرارت بخار خروجی از لانس کارواش بخار باعث میشود چربی های موتور به راحتی پاک شوند و خیال مشتری از بابت خرابی موتور ماشین راحت خواهد بود. از دستگاه کارواش نانو بخار ایستیلیک علاوه بر موتورشویی میتوان برای شستن داخل خودرو و همچنین شستشوی مبلمان نیز استفاده کرد.

در زیر فیلم شستشوی موتور ماشین با کارواش بخار ایستیلیک را مشاهده فرمایید

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب