هزینه راه اندازی کارواش بخار

هزینه راه اندازی کارواش بخار

کارواش شغلی خدماتی بوده و از طرفی سرمایه کمی برای راه اندازی نیاز دارد.  هزینه راه اندازی کارواش بخار  و برای راه اندازی یک کارواش معمولی یا کارواش سنتی شما نیاز به وسایل زیر خواهید داشت.

کفپاش :

برای پاشش مواد شوینده یا مواد نانو علاوه بر دستگاه کارواش نیاز به یک کفپاش خواهید داشت. کفپاش یکی از تجهیزات کارواش می باشد که بودن آن ضروری می باشد. قیمت کفپاش در سال ۹۷ باتوجه به اندازه مخزن آن از ۳۰۰ هزار تومان به بالا می باشد. در زیر عکس کفپاش را مشاهده میکنید.

کفپاش

پمپ آب ( واترجت ) :

پمپ آب اصلی ترین وسیله برای هر کارواش می باشد ، واتر جت یا پمپ کارواش با توجه به مدل آن و فشار آن از پمپ ۱۰۰ بار به بالا داریم و نوع برق آنها هم هم تکفاز و هم از نوع سه فاز داریم که اکثر پمپ های با فشار بالا از نوع سه فاز می باشند. قیمت پمپ کارواش در سال ۹۷ بین ۱/۵ میلیون تومان تا ۳ میلیون تومان می باشد. در زیر عکس پمپ کارواش را مشاهده میکنید.

پمپ کارواش

کمپرسور باد :

کمپرسور باد هم برای تمیز کردن ماشین از گرد و غبار قبل از شستشو استفاده میشود و هم یک وسیله مورد نیاز برای کفپاش می باشد. با کمپرسور باد در مخزن کفپاش فشار ایجاد میکنیم و این فشار باعث میشود که مواد شوینده به سمت پاشین پرتاب شود. قیمت کمپرسور با توجه به اندازه آن در سال ۹۷ از یک میلیون به بالا می باشد.

کمپرسور

جاروبرقی :

جاروبرقی هم جزیی جدا ناپذیر برای راه اندازی کارواش می باشد، از جاروبرقی برای تمیزکردن داخل خودرو استفاده می شود. جاروبرقی به دو حالت تکفاز و سه فاز و همچنین جاروبرقی خاک و آب و خاک تقسیم بندی می شوند. قیمت جاروبرقی برای کارواش در سال ۹۷ از ۵۰۰ هزار تومان به بالاست.

جاروبرقی

کارواش نانو بخار ایستیلیک :

تجهیزات کارواش که در بالا به آنها پرداختیم حداقل وسایل مورد نیاز برای راه اندازی یک کارواش معمولی می باشند. حال برای اینکه بتوانید صفرشویی انجام دهید و همگام با کارواش های پیشرفته قدم بردارید نیاز به دستگاه کارواش بخار خواهید داشت. با توجه به افزایش روز افزون کارواش بخار و همچنین درآمد بالای کارواش بخار کارواش داران به سمت خرید کارواش بخار می آیند. دستگاههای کارواش بخار ایستیلیک در اندازه های مختلف برای تعداد شستشوهای متفاوت در روز ساخته می شوند و هزینه راه اندازی کارواش بخار بستگی به اندازه دستگاه دارد. مشاوران فروش کارواش بخار ایستیلیک ، متناسب با نیاز مشتریان دستگاهی مناسب را پیشنهاد می کنند.

کارواش بخار ایستیلیک

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد انتخاب دستگاه با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ – ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب