کارواش بخار سیار

کارواش بخار سیار

 

کارواش بخار سیار ایده ای جالب برای راه اندازی شغلی با سرمایه ای اندک می باشد، در این شغل دیگر نیاز به اجاره و رهن مکان برای احداث کارواش ندارید. کارواش شما متعلق به تمام نقاط شهر خواهد بود. از ویژگی های بسیار مثبت کارواش سیار می توان به شستشوی خودرو در هر شهر و مکانی اشاره کرد.

 

کارواش بخار سیار

مشتریان زیادی به دلیل نداشتن وقت برای رفتن به کارواش منتظر شما هستند. کارواش بخار سیار  برای مشتریانی که وقت ایستادن در صف را ندارند یا تحمل ترافیک شهر برایشان مشکل است، مناسب می باشد. خانمها معمولا به دلیل مردانه بودن محیط کارواش کمتر به کارواش می روند ولی با استفاده از کارواش نانو بخار سیار دیگر نیاز ندارند به کارواش مراجعه کنند و فقط با یک تماس با شما خیالشان از اینکه ماشینشان با بهترین کیفیت ممکن و با استفاده از کارواش بخارشور شستشو می شود و بدون اینکه پساب فاضلاب داشته باشد راحت است.

 

کارواش بخار سیار ایستیلیک

 

شما علاوه بر اینکه میتوانید به شستشوی ماشین بپردازید، میتوانید مشتریان دیگری که مربوط به شستشوی ماشین نیست پیدا کنید. از بخارشوی کارواش ایستیلیک می توانید برای ضد عفونی کردن اماکن بهداشتی ، شستشوی دیوار و محیط آشپرخانه ها مخصوصا در ماه مبارک رمضان که اکثر رستورانها و تهیه غذاها در حال نظافت می باشند کاربرد دارد.

چگونه کارواش بخار سیار راه اندازی کنیم ؟

 

در جواب این سوال باید بگویم وسایلی که مورد نیاز برای راه اندازی کارواش سیار یا کارواش در محل می باشد بصورت زیر است.

به یک وانت نیاز دارید نظیر : پراید – پیکان وانت – آریسان – مزدا تک کابین و دو کابین – نیسان و …  . دستگاه کارواش بخار سیار ایستیلیک نیاز به برق تکفاز دارد که میتوانید آنرا با استفاده از سیم سیار از مکانی که دارید شستشو انجام می دهید تامین کنید یا اینکه از موتور برق یا از اینورتر هایی که برق ماشین را تبدیل به برق شهری می کنند استفاده کنید. کارواش در محل ایستیلیک نیاز به سوخت هم دارد که سوخت آن حتما باید گازوییل باشد.

 

سعی کنید تا دیر نشده اولین کارواش بخار سیار شهرتان را راه اندازی کنید. کارواش بخار سیار شغلی با سرمایه اندک و درآمد بالا می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید کارواش بخار با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب