مزایا و معایب کارواش بخار

مزایا و معایب کارواش بخار

مزایای کارواش بخار

مزایا و معایب کارواش بخار :ما چند دسته کارواش مختلف داریم که شامل کارواش های خانگی که در این نوع از کارواش مصرف آب فوق العاده بالاست و دسته دیگر کارواش اتوماتیک و در آخر کارواش سنتی یا همان کارواش معمولی آب می باشند که بیشتر کارواش های سطح کشور ما از این نوع دسته کارواش می باشد که نیاز به پمپ آب واترجت برای ایجاد فشار برای شستشو نیاز است .

در کارواش های قدیمی و آبی امکان شستشوی صندلی ها و توشویی ماشین وجود ندارد ولی در کارواش بخار این امر شدنی است . به همین نیاز به بخارشویی و دستگاه کارواش بخار همیشه وجود دارد، و از طرفی تقاضای زیاد مشتریان برای شستشوی خودروها روز به روز بیشتر شده و از بین مزایا و معایب کارواش بخار میشود نتیجه گرفت که این تقاضاها فقط به دلیل کیفیت شستشو بالای کارواش نانو بخار و مزیت های آن می باشد. افرادی که به ماشین هایشان اهمیت میدهند و تمیزی خودروهایشان برایشان مهم است از طرفداران سیستم بخار می باشند قدرت بالای بخار در شستشوی نقاط ریز و نقاطی که امکان دسترسی به آنها نیست مانند کانال کولرها و لای دربها و… تمام نقاط دست نیافتنی از ویژگی های مثبت دستگاه بخار می باشد.

خیلی از افرادی که با سیستم بخار آشنایی ندارند سوالات زیادی بدون پاسخ دارند که یکی از آنها دمای بخار می باشد برخی ها فکر میکنند دمای بخار دستگاه کارواش بخار به خودرو آسیب می رساند در صورتی که جهت اطلاع این عزیزان باید بگوییم که رنگ کوره ای ماشین تا ۴۰۰ درجه حرارت را میتواند تحمل کند و خودرو هایی که رنگ شده هستند تا دمای۲۵۰ درجه را تحمل میکنند و این در حالیست که کارواش بخار ۱۲۰ درجه حرارت دارد و مسیری که طی میکند تا به انتهای شلنگ برسد به شدت افت دما پیدا میکند و دمای بخار مشکلی برای رنگ خودرو و حتی قسمتهای پلاستیکی نیز ایجاد نمیکند.

یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم کارواش نانو بخارشور در مورد مصرف آب می باشد. کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها مصرف آب بسیار پایینتری دارد بصورتی که با پرکردن مخزن کارواش بخار میتوان چندین خودرو را شستشو داد و هزینه های مربوط به آب را به حداقل میرساند .

بوی بد ماشین با استفاده از بخار از بین میرود ، به مرور زمان گرد و غبار و کثیفی ها به نقاطی از ماشین میرسند که با هیچ چیزی نمی توان آنها را پاک کرد در این شرایط مزیت نانو بخار خودش را نشان میدهد. کارواش بخارجاهایی را پاک میکند که دست نمیتواند انها را پاک کند همانند دریچه های کولر و … حال یک سوال ؟ آیا می توان با کارواش آب این قسمت ها را شستشو داد ؟ مسلما جواب منفی است ، بر همین اساس کارواش بخار وارد کار شده و با نفوذ به این قسمت های غیر قابل دسترس ، ماشین را به نحو احسن تمیز میکند .

داخل شویی با بخار

پولیش بخار ماشین ، بخار به دلیل ماهیت گازی که دارد میتواند لکه ها و چربی های بسیار ریزی در حد نانو که روی بدنه خودرو وجود دارند و با کارواش معمولی از بین نمیروند را با استفاده از سیستم نانو تمیز کند و این کار باعث براقیت بدنه خودرو میشود و اصولا بدنه با بخار پولیش میشود.

بی نیاز از استفاده مواد شوینده و … ، در استفاده از کارواش بخار در مواردیاحتیاج به هیچگونه مواد شوینده ای نیست و تنها کافیست از قدرت بخار برای شستشوی ماشین استفاده نمود و شما فقط باید دستگاه را به برق زده و از آن استفاده نمایید.

موتورشویی با بخار در کارواش ، یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم دستگاه کارواش نانو بخار شستشوی موتور ماشین می باشد که بخار در سلامتی موتور نقش موثری را ایفا میکند است و همچنین با شستن موتور ماشین با توجه به کثیفی های ناشی از روغن ها و چربی های موتور که پاک میشوند ، در صورتی که قسمتی از موتور مشکل داشته باشد و دارای نشتی روغن و … باشد به دلیل تمیز بودن موتور ماشین به راحتی قابل تشخیص است و میشود عیب یابی کرد و از خسارات بعدی تعمیر موتور در امان بود . از آنجایی که تمیز کردن موتور ماشین توسط کارواش های معمولی ، در اکثر مواقع باعث ایجاد اختلال در سیستم برقی خودرو می شوند و ماشین از کار می افتد بهمین دلیل استفاده از بخار بهترین گزینه برای تمیز کردن موتور ماشین میباشد ، با استفاده از بخارخشک دستگاه کارواش نانو بخار ایستیلیک با رطوبت کم بخار با توجه به دارا بودن حداقل رطوبت امکان اختلال در سیستم برقی خودرو به صفر رسیده است. کارواش های بخار شرکت ایستیلیک دارای دو نوع بخارخشک و مرطوب می باشند که بخار مرطوب قابلیت تنظیم شدن دارد و همچنین استفاده همزمان از هر دو نوع بخار امکان پذیر می باشد.

موتورشویی با کارواش بخار

حال به برسی معایب کارواش بخار میپردازیم

معایب کارواش بخار : با توجه به حیطه کاری دستگاه کارواش بخار اگر واقع بین باشیم هیچ گ.نه عیبی ندارد البته شاید دارای عیبی هم باشد ولی تا به حال مشکلی بابت کارواش بخار به ما گزارش نشده است. در صورتی که مورد یا مواردی در مورد کارواش نانو بخار در نظر دارید لطفا در بالابردن کیفیت محصولات و خدمات ما ، ما را یاری کنید و با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در مسیر بهبودی و بالا بردن کیفیت محصولات یاری بفرمایید.چون ما نتوانسته ایم هیچ عیبی برای کارواش بخار پیدا کنیم و همچنین با توجه به بازخورد مشتریانمان که همگی رضایت کامل از کارواش بخار را داشتند ، پس نظرات شما برای ما بسیار سازنده میباشند.

برای درمیان گذاشتن نظرات خود و همچنین اطلاع از قیمت دستگاه کارواش بخار و دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب