کارواش نانو بخار ایستیلیک

دستگاه های کارواش نانو بخار ثابت ایستیلیک دارای اندازه های مختلفی از ۲۵۰ لیتری تا ۷۵۰ لیتری می باشند و از نوع سه پاس می باشند یعنی حرارتی که مشعل تولید میکند طی سه مرحله کردش در داخل دستگاه از دودگش خارج می شود به طوری که گردش حرارت داخل دیگ بخار  به حالت سه مرحله ای است و چون حداکثر استفاده را از حرارت مشعل میبرد به مراتب مصرف سوخت دستگاه نسبت به دستگاههای مشابه پایینتر است.

در این حالت مصرف سوخت ما پایین تر از دیگهای تک پاس می باشد و این یک امتیاز مثبت به حساب می آید

کارواش نانو بخار ایستیلیک دارای سیستم کارکرد کاملا اتوماتیک می باشد یعنی بصورتی که فقط با زدن یک دکمه استارت دستگاه به طور خودکار آب گیری می کند و به محض آب گیری کافی مشعل روشن می شود و زمانی که به کارواش بخار به فشار کاری مناسب رسید به طور خودکار مشعل خاموش می شود، و هر موقع مشکلی در سیستم بوجود آید سیستم برای تامین امنیت دستگاه را به طور کامل خاموش می کتد.

تصویر کارواش بخار ۵۵۰ لیتری

کارواش نانو بخار

اجزای خارجی دستگاه کارواش بخارثابت شامل :

  1. تابلو برق
  2. مانومتر (فشارسنج)
  3. لول کنترل
  4. آب نما مغناطیسی
  5. پمپ آب
  6. مشعل
  7. پرشر سوییچ
  8. شیر اطمینان (سوپاپ اطمینان)

برای اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از تجهیزات نصب شده بر روی دیگ ، روی نام آنها کلیک کنید.

تا زمانی که دستگاه را خاموش نکرده اید این دستگاه به شما بخار پرفشار می دهد، این دستگاهها نیاز به سوخت ( گاز یا گازوییل) و برق تکفاز و آب دارند نوع سوخت دستگاه را مشتری هنگام سفارش دستگاه تعیین می کند. دستگاههای کارواش نانو بخار ایستیلیک دارای منبع ذخیره بخار می باشند یعنی در صورتی که به طور ناگهانی سوخت تمام شود یا برق قطع شود تا یک ساعت دستگاه به شما بخار می دهد و میتوانید از بخار برای شستشو استفاده کنید.