کارواش نانو بخار ثابت

کارواش نانو بخار ثابت ایستیلیک در دو اندازه متفاوت با ظرفیت ۳۰۰ لیتر ( حجم بخاردهی ۱۵۰ کیلوگرم بر ساعت ) و ظرفیت ۵۰۰ لیتر ( حجم بخاردهی ۳۵۰ کیلوگرم بر ساعت ) می باشند. فشار کاری این دو دستگاه ۶ بار و فشار طراحی آنها ۷ بار و فشار هیدرواستاتیک آنها ۱۰٫۵ بار می باشد.

در زیر تصویر دستگاه کارواش نانو بخار ثابت را مشاهده می کنید


کارواش نانو بخار ثابت

این دستگاه با توان کاری بالا هیچ وقت از نظر بخاردهی افت پیدا نخواهد کرد، سیستم کارکرد این دستگاه کاملا خودکار بوده و جای هیچ نگرانی نیست چون زمانی که مخزن حاوی آب کم باشد به طور خودکار دستگاه از طریق پمپ تعبیه شده در کنار دستگاه آب گیری می کند و زمانی که آب مخزن دستگاه به اندازه  کافی رسید پمپ خاموش می گردد.

در صورت افت فشار دستگاه ، مشعل به طور خودکار روشن می شود و زمانی که فشار دستگاه به فشار تعیین شده رسید مشعل خاموش می گردد.

 

زمانی که تحت هر شرایطی فشار دستگاه از اندازه ی تعیین شده بالاتر رفت شیر اطمینان ( سوپاپ اطمینان ) وارد عمل شده و فشار دستگاه را کاهش می دهد و از خطرات احتمالی جلوگیری می کند. در حالتی دیگر اگر سیستم کنترل متوجه خالی بودن مخزن از آب نشود و همچنان مشعل کار کند در این صورت حرارت دودکش بالا میرود و سیمی که از تابلو برق به دودکش پرچ شده است متوجه بالا بودن حرارت دستگاه می شود و کل دستگاه را خاموش می کند.

پس دستگاههای ما کاملا ایمن و جای هیچ گونه نگرانی نیست ، ما با استفاده از تجهیزات مرغوب و با دقت بالا در ساخت دستگاه ها امنیت و کارایی بالا را برای شما مشتریان گرامی به ارمغان آورده ایم، و ما مفتخریم که دستگاههایی را در شان هم وطن ایرانی ساخته ایم.

هدف ما جلب رضایت مشتری با ساخت دستگاه های نمونه و پشتیبانی کامل از دستگاهها است