کارواش نانو بخار سیار ایستیلیک

کارواش نانو بخار سیار که به تازگی رواج پیدا کرده ایده ای بسیار جالب و عالی برای شهرهای پر ترافیک و حتی شهرهای کوچک می باشد، شما با استفاده از این دستگاه نیاز به اجاره ی مکان برای راه اندازی کارواش ندارید و شما به طور سیار می توانید در مکانهای مختلف شهر خدمت رسانی کنید.

در تصویر زیر دستگاه کارواش بخار سیار را مشاهده می کنید


کارواش نانو بخار سیار ایستیلیک

این دستگاه را می توانید در پشت هر وانتی ( کوچکترین وانت موجود در کشور ما پراید وانت می باشد ) حتی پراید وانت قرار دهید و به دلیل مصرف بسیار کم آب شما نگرانی بابت آب دستگاه نخواهید داشت و با قرار دادن یک منبع کوچک آب می توانید تعداد زیادی ماشین را بشویید.

در شهرهای بزرگ عده ی زیادی از افراد فرصت حضور در کارواش را بنا به دلایل مختلف مانند ترافیک ، مشغله کاری و نوبت کارواش و … ندارند ، پس از این رو سرویس دهی به مشتریان در محل توسط کارواش نانو بخار سیار به شغلی پردرآمد و راحت تبدیل شده است و افراد زیادی از این نوع سرویس دهی ها استقبال کرده اند.

کارکرد این دستگاه هم همانند دستگاه کارواش نانو بخار ثابت کاملا خودکار و ایمن می باشد. جلای فوق العاده ی بدنه ی خودرو با استفاده از کارواش بخار باعث شده است بیشتر افراد شستشو با بخار را به کارواش سنتی ترجیح دهند. بخار به دلیل داشتن حرارت به راحتی هرگونه چربی و لکه را ازبین می برد.

حرارت بخار در این دستگاه هیچ آسیبی به بدنه و حتی قسمتهای پلاستیکی ماشین وارد نمی کند ، این دستگاه دارای دو نوع بخار خشک برای شستشوی موتور و داخل ماشین و بخار مرطوب برای شستشوی بدنه ی ماشین می باشد. با استفاده از بخار می توانید به راحتی صفرشویی انجام دهید و تمام قسمتهای ماشین را شستشو دهید.