کارواش نانو بخار

کارواش نانو بخار چگونه کار می کند ؟

 

شستشو با بخار یک تکنولوژی جدید برای شستشوی خودرو می باشد. کارواش بخار مزیت های بسیار زیادی دارد مانند : مصرف بسیار پایین آب – توانایی شستشوی داخل خودرو و موتور که مهمترین ویژگی آن هم صفر شویی می باشد.

 

درآمد کارواش بخار بالاتر از همه ی کارواش ها می باشد. بخارشور کردن ماشین دستمزدی جداگانه دارد که حداقل دو برابر روشویی خودرو می باشد. کارواش بخار یک پکیچ کامل می باشد که هم دارای مشعل و تابلو برق و پمپ آب و … می باشد. کارکرد دستگاه به این صورت است که زمانی که دستگاه روشن می شود ابتدا پمپ آب کار می کند و عمل آبگیری انجام می شود. سپس پمپ خاموش می گرددو مشعل روشن می شودو مشعل هم می تواند گازی باشد و هم گازوییلی. حرارت مشعل باعث ایجاد بخار پرفشار می گردد و شما از این بخار برای شستشوی خودرو استفاده می کنید.

 

دستگاه کارواش شرکت ایستیلیک دارای دو نوع بخار خشک و مرطوب می باشد. بخار خشک برای شستشوی داخل و موتور خودرو استفاده می شود و بخار مرطوب برای شستشوی بدنه استفاده می شود.

کارواش بخار ایستیلیک
sdr

هزینه راه اندازی کارواش بخار بستیگی به اندازه دستگاهی دارد که می خواهید انتخاب کنید. تمامی دستگاههای شرکت ایستیلیک زیر نظر شرکت ناظران یکتا تست و بررسی می شوند و دارای گواهینامه رسمی از اداره استاندارد می باشند.

 

کارواش نانو بخار  دارای سیستم کارکرد کاملا خودکار بوده و نیاز به دستکاری ندارد و هرزمان دستگاه احساس کرد نیاز به آب دارد آبگیری می کند و هرموقع لازم دانست مشعل را روشن و یا خاموش می کند. دستگاههای ایستیلیک تمامی موارد امنیتی مطابق با استاندارد را رعایت کرده و گزارشات تستی تمامی دستگاهها به صورت کتبی و مستند موجود می باشد.

 

برای خرید کارواش بخار ایستیلیک با شماره های ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴ تماس بگیرید.